Sviatok zaľúbených je vždy dobrou príležitosťou na to, prečo svojim polovičkám vyjadriť lásku a náklonnosť. Výnimkou nie je ani bývala svetová šestka tenisového rebríčku ATP. Na tenisovom dvorci Kučera zažil mnoho radosti, veď vyhral šesť dôležitých turnajov a dostal sa aj do semifinále vna grnadslamovom turnaji Australian Open. Finálová účasť v Davis Cupe v roku 2005 bola jeho rozlúčkou s profesionálnym tenisom.

No ešte krajšie obdobie zažíva posledné roky. V auguste 2018 sa druhýkrát oženil, za manželku si zobral o 14 rokov mladšiu Alexandru. Svadobnú cestu absolvovali na rozprávkových Maledivách, kde s nimi bola aj ich vtedy dvojročná dcérka Klaudia. Radosti ale nikdy nie je dosť a Kučera sa na sociálnej sieti pri príležitosti Valentína pochválil, že bude opäť otcom.

„Tu sú moje dve Valantínky, alebo žeby o chvíľu tri?,“ napísal Kučera a pridal k tomu srdiečka. K vyznaniu priložil aj fotku šťastnej rodinky, ktorú nájdete v galérii. Kučera žiariaci šťastím poprial aj ostatým zaľúbeným príjemný sviatok. „Pekný sviatok všetkým zamilovaným,“ napísal kandidát OĽaNO, ktorý má na listine číslo šesť.