Na výročnom sneme strany Smer-SD sa mala 7. decembra zúčastniť aj smeráčka Renáta Zmajkovičová. Osud to však zariadil úplne inak. "Môj otec má dnes vratil z mojej cesty do Bratislavy na snem. Môj bojovník ma chcel mať pri sebe a nechcelo sa mu už však už bojovať. Anjelik, môj kde lietaš... keď blízko mňa už nestojíš....môj žiaľ už nevidíš 🖤🖤," zanechala dojímavý odkaz na svojom profile na sociálnej sieti. Po poslednej rozlúčke svojmu otvoci adresovala tieto slová:  “Nikdy nestratíš toho, koho máš v srdci. ”

Zabudne v exotike na bolesť?

Renáta Zmajkovičová sa zo straty rodiča spamätáva ťažko a preto sa rozhodla dopriať si trocha pokoja mimo prostredia, ktoré jej ho pripomína. "Práve odlietam do Abu Dhabí. Idem zahnať smútok a pookriať do tepla,vyjadrila v pondelok pre náš denník.

Bývalá podpredsedníčka strany Smer-SD vzápätí aj dovysvetlila, čo ju k tomuto rozhodnutiu viedlo: 
"Odcestovala som do trošku teplejšej krajiny, ale na horúce podnebie som nemala náladu. Inak stačí mi, že na Slovensku je horúce politické podnebie. Dovolenkujem v Abu Dhabí, v hlavnom meste Spojených arabských Emirátov, je to zelenšie a pokojnejšie mesto ako Dubaj a hotel, v ktorom som, je oázou pokoja a to som práve teraz v tom mojom smútku potrebovala. Iste si nenechám ujsť prehliadku Louvre Abu Dhabí. Obrazy, ktoré sú tam zapožičané z parížského Louvre, budú balzamom na moju dušu, tak ako slnko."

 

Fotografie z dovolenky nájdete v galérii

Mohlo by vás zaujímať: