Známa tvár Smeru-SD Monika Beňová nedávno informovala o tom, že s partnerom a malou dcérkou Leou dovolenkujú v Chorvátsku. „Všetkých pozdravujeme z Chorvátska, kde trávime rodinnú dovolenku. Ráno si idem trochu zabehať a potom sa už všetko točí okolo Leušky a jej zvedavého poznávania všetkého nového. Prechádzame sa, kúpeme v mori, varíme si, spievame, skladáme kocky, opakujeme písmenká a čísla, učí sa nové slová a skúšame ´odplienkovanie´. Nič nie je krajšie, ako byť so svojimi deťmi, pozdravila svojich sledovateľov politička.

O niekoľko dní na to však už Beňová smutne písala o tom, že im dovolenku vo vytúženej destinácii v zahraničí skomplikovala nepríjemná choroba. „Dovolenka môže byť aj taká, že deti dostanú nejaký vírus alebo baktériu a to potom celú noc nespíte, zrážate teplotku čipkami a octovými zábalmi na rúčky a nožičky, nosíte ich na rukách a keď sa ráno zobudia bez teploty, ktorá sa ešte o 2:00 vyšplhala na 39,8 stupňa, tak sa tak veľmi tešíte, že tú prebdenú noc ani necítite, skonštatovala Beňová. Zdravotné problémy, ktoré malú Leu postihli, však našťastie rýchlo ustúpili, a politička čoskoro s radosťou informovala o tom, že dcérka opäť veselo pobehuje a vyspevuje si.

Počas dovolenky sa europoslankyňa musela venovať aj práci. „Behám okolo mora, cez deň už len okolo Leinky. Dnes ešte online zasadnutie môjho výboru proti obťažovaniu na pracovisku na 2,5 hodiny,“ píše na sociálnej sieti.

Aktuálne Beňová prekvapila poriadne horúcou fotkou! S partnerom, advokátom Ľubomírom Klčom (39) spoločne zapózovali pred fotoobjektívmi. Na snímke vidno Beňovú v odvážnych saténových minišatách s obrovským výstrihom lemovaným čipkou, ktoré pripomínajú zvodnú erotickú bielizeň. Na ďalšej fotografii zas politička predviedla hriešny dekolt...Veď posúďte sami! FOTOGRAFIE BEŇOVEJ VO ZVODNÝCH MINIŠATÁCH NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

Prečítajte si tiež: