O europoslankyni Beňovej je známe, že na luxus a kvalitu si potrpí. Často púta pozornosť v drahom značkovom oblečení, čím sa aj právom zaraďuje medzi najlepšie oblečené političky na Slovensku. Buchnúť sa po vrecku však nemá problém ani vtedy, ak ide o jej malú dcérku Leušku (2). Aj jej dopraje maximálne pohodlie, ako aj oblečenie známych módnych značiek za astronomické sumy. A to všetko napriek tomu, že deti spotrebúvajú oblečenie závratnou rýchlosťou a veľmi rýchlo z nich vyrastú.

Beňová sa aktuálne prihlásila svojim fanúšikom z Vysokých Tatier, kde trávi výlet so svojím partnerom, advokátom Ľubomírom Klčom (38), a ich malou dcérkou. Na dovolenke ich sprevádzajú aj kamaráti z Brazílie. „Sú tu prvý raz a veľmi sa im tu páči. Počasie bolo príjemné na prechádzku aj na langoše, Kofolu namiesto Coca-Coly a ten vzduch, ten bol najviac,“ napísala politička na sociálnej sieti.

Beňová uverejnila aj zopár snímok s Leuškou, ukázala, ako spoločne zbierajú kamienky a listy. Práve na jednej z fotografií Beňová zapózovala v páperovej bunde výraznej oranžovej farby z dielne známeho talianskeho luxusného módneho domu Valentino.

„My ešte pár dní ‚tatrujeme‘. Je tu krásna jeseň,“ pripísala europoslankyňa k fotke, kde ju vidno v hriešne drahom oblečení, na ktoré by určite nestačil ani dvojmesačný plat bežného Slováka! Ide totiž o jeden z najlepších dizajnérskych kúskov v kategórii dámskych páperových búnd v roku 2022, ktorý stojí v prepočte neuveriteľných 2 984 eur! Ak by ste si takúto bundu chceli predsa len kúpiť, máte smolu, je totiž už beznádejne vypredaná. FOTKU BEŇOVEJ V DRAHEJ BUNDE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

Prečítajte si tiež: