Hosťom politickej relácie Karty na stôl bola europoslankyňa a známa tvár Smeru-SD Monika Beňová, ktorú sa pýtali na aktuálne politické témy. Medzi inými aj na akútny nedostatok liekov, ktorý je momentálne celoeurópskym problémom.

Aké aktivity robí v tomto smere Európsky parlament? „Momentálne nás čaká nová legislatíva, ktorej súčasťou bude aj smernica o farmaceutických výrobkoch. Vo frakcii som požiadala, že by som bola rada spravodajkyňou k pediatrickým, pretože ako mama malého dieťaťa vnímam, aký obrovský nedostatok liekov je," uviedla Beňová. "Mali sme tu vlnu pandémie aj obrovské virózy, zatvárali sa školy a škôlky a veľa rodičov mi písalo, že sa nevedia dostať ani k úplne základným liekom," podotkla ďalej.

Celú reláciu s Monikou Beňovou si pozrite vo videu:

Beňová je známa tým, že na luxus si potrpí a veľmi často sa objavuje v drahých kreáciách od známych módnych značiek. V šialene drahej róbe od Gucci sa predviedla nedávno na koncerte Českej filharmónie v pražskom Rudolfíne. Čierne saténové šaty s farebnou výšivkou v podobe vtáka, zdobenej kryštálikmi stáli vyše 7-tisíc eur. Ďalší luxusný kúsok z dielne Mugler za viac ako 1 400 eur si obliekla na VIP-párty na známej bratislavskej klinike krásy.

Beňová zostala verná svojej povesti aj tento týždeň, keď bola hostkou diskusnej relácie u Nora Dolinského. Milovníčky módy si na političke museli okamžite všimnúť, že zažiarila v hriešne drahom modeli od známeho luxusného domu! Cenu luxusných čiernych šiat so vzorom zlatých a strieborných retiazok NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

FOTKY A CENU LUXUSNÝCH ČIERNYCH ŠIAT BEŇOVEJ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!