Známa tvár Smeru-SD Monika Beňová patrí k političkám, ktoré sú so svojimi fanúšikmi neustále v kontakte cez sociálnej sieti. Pravidelne informuje o svojej práci z Bruselu, no rada zásobuje svojich sledovateľov aj fotografiami zo svojho súkromného života.

Politička aktuálne informovala o tom, že cez víkend absolvovala originálnu záhradnú oslavu. "My sme včera oslavovali s priateľmi tatove meniny a narodeniny krstného Vladka a moje," napísala Beňová na sociálnej sieti. "Bolo grilovanie a gulášik a koláčiky a hlavne výborná nálada. Záhradné oslavy sú lepšie ako tie v reštauráciách. Už je všetko upratané a my sa tešíme opäť o rok," hovorí.

Na zverejnených fotografiách vidno, ako je v priestore záhrady umiestnených viacero zábavných dekorácií vo veselých farbách. Slávnostnú udalosť spestrili nafukovačky v podobe delfínov naaranžované do bazéna. Atmosféru exotiky však dotvorili najmä pestrofarebné balónové girlandy, ktoré sú jedinečným doplnkom každej párty.

Pri takejto štýlovej balónovej výzdobe zapózovala aj europoslankyňa Beňová so svojou dcérkou Leou a partnerom, advokátom Ľubomírom Klčom. Beňová má na sebe oblečené žlté letné šaty s volánikmi a na krku kvetinové koráliky z fialových kvetov. Jej outfit tak náramne pripomína kostým havajských žien. Zaujme aj účes političky a jej zvodné plážové vlny, ktoré navádzajú dojem, akoby práve vystúpila zo slnečnej pláže. FOTKU BEŇOVEJ SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII!