Ten má ale svojský humor! Aj tak by sa z dlhodobého hľadiska a v krátkosti dala okomentovať kampaň Štefana Harabina. Kto nie je s ním, je evidentne proti nemu a preto sa rozhodol na voliča apelovať vskutku originálne. Vyráža so svojim autobusom na cesty, ale len po normálnom Slovensku. 

Štefan Harabin Instagram
Štefan Harabin Instagram
Zdroj: instagram

Cestovať zásadne národne

Fialový autobus, ktorý sa  takmer nedožil konca prezidentských volieb, vymenil za ďalšiu charakteristickú mašinu. Nechýbajú národné farby ani povestný hrdý tatranský orol. Teraz už zostáva len vyčkávať, ktoré časti našej malebnej krajiny pod horami budú tie normálne a teda Štefanom Harabinom vyvolené.

Tak ako pred prezidentskými voľbami, ktoré nepochybne VY-HRAL, oblepil fialový autobus všetkým čo kreatíva jeho kampane vytvorila, tak dnes na autobus vylepil všetko slovenské v takej miere, že k dokonalosti chýbajú už len halušky s bryndzou. Autobus je národný natoľko, že si ho od neho určite bude chcieť požičať minimálne národná hokejová či futbalová reprezentácia. 

Harabin Instagram
Harabin Instagram
Zdroj: Instagram

Naši ľudia "before it was cool"

Štefan Harabin vo svojich príspevkoch a na svojich tlačových konferenciách často posiela oponentom odkazy a jeho verbálne prejavy by zapadli na staničný perón a uživia sa aj v nalievárňach nižšej triedy: "Naša vlasť už pre nikoho nebude dojnou kravou na jeho zlodejské kšefty".... "Po voľbách postavíme do pozoru všetkých nenormálnych"....

Nebojí sa ani príspevkov o tom, že politici sa obohacujú na úkor ľudí.