Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Zvonia Serene kostolné zvony? Nikdy nebola taká šťastná

Serena Williamsová sa cíti po boku Draka veľmi šťastná.

Zdroj: TASR

Reklama

Americká tenistka Serena Williamsová patrí medzi najlepšie hráčky histórie. O tom niet najmenších pochýb. Lenže kým na kurtoch láme jednu súperku za druhou, tak v súkromnom živote jej muži rovnako rýchlo lámu srdce.

Mladšia zo sestier Williamsových mala tento rok na dosah sezónny grandslam, ale nedokázala uspieť v semifinále jej domáceho grandslamu US Open. Vtedy si rany z azda životnej prehry liečila u kanadského rapera Draka. Hneď sa ukázalo, že úspešný popový recitátor nebude len hocijakým Sereninym kamarátom a bútľavou vŕbou.

Serena je šťastná

Spoločne sa ukázali na večeri po štvrtom grandslame sezóny a spolu sa prizerali aj na módne móla newyorského Fashion Week. Medzi oboma to začína byť vážne a celé to podčiarkuje aj fakt, že Drake predstavil svetovú tenisovú jednotku už svojej matke. „Nikdy nebola taká šťastná, ako keď chodí s Drakom. Možno bude aj svadba. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť,“ prezradil blízky zdroj z ich okolia.

Dvadsaťjedennásobná grandslamová víťazka po semifinálovej prehre na US Open proti Roberte Vinciovej predčasne ukončila aktuálnu sezónu. Nebude štartovať ani na Turnaji majsteriek v Singapure. Možno chystá svadbu a nechcela ju plánovať počas turnajov. Pri jej mene a finančných možnostiach však dokáže svadbu roka v USA usporiadať aj zo dňa na deň.

Vyberáme pre vás niečo PLUS