Aj keď dieťa, ako nám Oľga prednedávnom prezradila, neplánovali, prihodilo sa. V nedeľu sa tak obaja stali rodičmi malého Liama, ktorý vážil 3.96 kg a meral 52cm. Narodil sa dva dni pred termínom cisárskym rezom. „Som rada, že mám po tom. Posledné týždne to bolo hrozné. Nemohla som spať, chodiť, zle sa mi dýchalo. Chcela som rodiť najskôr prirodzene, ale malý nechcel ísť von, tak ma museli rezať,“ prezradila Oľga.

V nedeľu prišiel do nemocnice aj herec Martin Šalacha. „Olinka si nepriala, aby som bol pri pôrode. Rešpektoval som to, pretože je to tak intímna vec každej ženy, že to chápem. Ale hneď po narodení som malého videl a urobil som si fotku. Musím priznať, že pôvodne som chcel dievčatko, ale je z toho Liam. Hlavné však je, že je zdravý. Malý valibuk, neviem po kom,“ prezradil šťastný otec, ktorý okrem nitrianskeho divadla hosťuje aj v Národnom divadle v Bratislave a Novej scéne.

Martin si prvého syna pritisol k srdcu hneď po narodení.
Martin si prvého syna pritisol k srdcu hneď po narodení.
Zdroj: archív

A kedy šťastný otec oslávi syna? „My východniari oslavujeme priebežne, ale určite tu v divadle niečo urobím, lebo kolegovia to prežívali so mnou,“ skonštatoval Martin, ktorý sa preslávil aj postavou Malého Džona v seriáli Divoké kone.

Koncom týždňa by Oľgu mohla ísť domov. Personál v petržalskej nemocnici si pochvaľovala. „Keby som sa mala vyjadriť krasokorčuliarskou terminológiou, tak by som primárovi Martinovi Petrenkovi a jeho ovečkám udelila najvyššiu známku – šestku,“ zasmiala sa.

Bývala slovenska reprezentantka v krasokorčuľovaní Oľga Beständigova odhodila počas tehotenstva zábrany.
Bývala slovenska reprezentantka v krasokorčuľovaní Oľga Beständigova odhodila počas tehotenstva zábrany.
Zdroj: MATEJ KALINA

Viac horúcich záberov Beständigovej si pozrite vo fotogalérii!

Prečítajte si aj: