Ako sa nedávno prevalilo, Meghan nemala konflikty len so služobníctvom, ale aj s manželkou Williama.

Vojvodkyne si vraj veľmi nesadli a poriadne dusno malo byť najmä počas ich svadby v máji, kedy vraj Meghan dohnala Kate až k slzám. Hádky mali kvôli svojim manželkám medzi sebou aj inak nerozluční bratia Harry a William.

Meghan došla odetá v trendy outfite za tisíce eur z dielne Victorie Beckham. Kate ako vždy - žensky a elegantne.
Meghan došla odetá v trendy outfite za tisíce eur z dielne Victorie Beckham. Kate ako vždy - žensky a elegantne.
Zdroj: profimedia

Napätú situáciu vyriešili nakoniec sťahovaním - Meghan s Harrym sa rozhodli na budúci rok odísť z Kensingtonského paláca. Dvojica sa k celej situácii nevyjadrila, zdroje blízke kráľovskej rodine však naznačili, že to je práve kvôli vyostreným vzťahom.

Všetci tak zostali poriadne prekvapení, keď sa Meghan s Kate vysmiate objavili spolu 25. decembra na vianočnej omši. Do kostola v Norfolku dorazili bok po boku aj so svojimi manželmi v dobrej nálade. Úsmevy rozdávali na všetky strany, Meghan sa dokonca Kate aj niekoľkokrát letmo dotkla.

ĎALŠIE FOTO VOJVODKÝŇ SPOLU NÁJDETE V GALÉRII

Kráľovná Alžbeta vraj Meghan poriadne prehovorila do duše a jasne jej vysvetlila, že si viac už žiadne hádky a napätie neželá. A hlavne nie pred verejnostou a na Vianoce.  Žeby si bývala herečka konečne vstúpila do svedomia alebo to bola len pretvárka?

Anketa
Myslíte si, že to Meghan myslela úprimne?
  • 3%
  • 97%

Prečítajte si tiež: