Meghan Markle si so svojim problémovým otcom nevie rady už dlhšiu dobu. Ani po výzvach, ktoré boli adresované jej aj Kensingtonskému palácu zo strany Thomasa, sa dvojica spolu doteraz nestretla. Ten nebol dokonca ani na jej veľkom dni a svadobnou uličkou ju tak k oltáru odprevadil princ Charles. No, ako to vyzeralo na jej prvej svadbe? Thomas Markle si pustil opäť ústa na špacír a na Meghan prezradil ďalšiu špinu...

 Thomas Markle
Thomas Markle
Zdroj: profimedia.cz

Spoločné fotky Thomasa Markle a malej Meghan v galérii

Podľa jeho slov sa Meghan pred prvou svadbou správala podobne, ako pred tou s princom Harrym. S jej bývalým manželom Trevorom si svoje spoločné áno povedali v septembri roku 2011 na Jamajke. Čo je však zarážajúce, podľa slov jej otca sa každému jednému hosťovi ponúklo ešte pred svadbou malé vrecko s marihuanou. „Je to nelegálne, ale na Jamajke s tým nerobia problémy. Ja som to nefajčil, myslím, že som to vrátil naspäť,“ povedal na svoju obhajobu pre britský denník The Sun.

Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry
Zdroj: Profimedia

To, či Meghan užila v tom čase marihuanu, denník neinformoval. Niektorí svadobní hostia však prezradili, že udalosť skôr pripomínala jednu veľkú párty ako svadbu. “Obrad trval iba 15 minút. Všetci aj s Meghan sa chceli čím skôr zabávať,“ povedal nemenovaný zdroj.

Anketa
Myslíte si, Thomas Markle hovoril pravdu alebo opäť iba klamal?
  • 18%
  • 82%

Prečítajte si tiež: