Vzťah medzi vojvodkyňou Kate a Meghan sa neustále stupňuje, no skutočným dôvodom sťahovania princa Harryho a Meghan je podľa britského denníka Daily Mail práve spor medzi pricnom Williamom a Harrym. Ten sa mal začať od momentu, kedy Harry priniesol Meghan prvýkrát do paláca. No je za tým aj niečo viac.

Princ William s bratom princom Harrym.
Princ William s bratom princom Harrym.
Zdroj: Getty Images

Roztržka medzi princami sa začala v momente, keď sa Harry obul do Williama a začal mu vyčítať, prečo pre Meghan ako na znak privítania nepripravil palác červený koberec. Neskôr mal začať William dohovárať svojmu mladšiemu bratovi a žiadal, aby si vzťah s bývalou herečkou veľmi dobre premyslel. Harry sa však zaťal a brata vôbec nepočúval. V najnovšom vyjadrení z Kensingtonského paláca však služobníctvo prezradilo, že sa podľa Harryho snaží William zničiť ich manželstvo.

Princ Harry s Meghan na pracovnej ceste.
Princ Harry s Meghan na pracovnej ceste.
Zdroj: TASR

Harry však pri tomto spore ukázal najmä svoju citlivú stránku. Mezi služobníctvom sa pošuškáva, že sa snaží ochrániť Meghan za každú cenu. Dôvodom má byť akési vyrovnanie sa so smrťou jeho matky, princeznej Diany, ktorú ochrániť pred tragickým osudom nedokázal a doteraz si to vyčíta.

Či tomu dopomôže sťahovanie a odstrihnutý život od jeho brata Williama a Kate, však teraz s istotou potvrdiť nemôže ani on sám.

Anketa
Myslíte si, že sa vzťahy medzi bratmi niekedy ustália?
  • 76%
  • 24%

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: