V krásnych čiernych šatách značky Givenchy ukázala svoje rýchlo rastúce tehotenské bruško a tak vzbudila špekulácie, či náhodou nečaká dvojičky. Aj napriek tomu, že sa zo začiatku zdalo, že kráľovná Alžbeta si s Meghan rozumie, v skutočnosti je tomu úplne inak. Meghan si svojimi prešľapmi a neustálym porušením protokolu poštvala proti sebe azda celú kráľovskú rodinu, až na princa Harryho. A mimochodom, dvojičky kráľovskému páru predpovedala aj Sally Morgan, medzi ktorej klientov patrila aj samotná princezná Diana. 

Meghan Markle si počas večera hladkala cely čas tehotenské bruško.
Meghan Markle si počas večera hladkala cely čas tehotenské bruško.
Zdroj: Twitter

Pozrite si viac fotiek Meghan z prestížnej akcie v galérii

„Harry a Meghan budú mať tri deti. Medzi nimi aj dvojičky,“ vyjadrila sa pre zahraničné médiá. Podľa českého denníka Blesk nie je tiež náhodou, že si za svojich krstných rodičov vybrala dvojica práve herca Georgea Clooneyho a jeho manželku Amal, ktorí majú taktiež dvojičky.

Amal Clooney s jej dvojičkami.
Amal Clooney s jej dvojičkami.
Zdroj: profimedia.cz

A ani reakcia skúsených mamičiek na seba nenechala dlho čakať. Na zahraničných weboch sa rýchlosťou blesku rozprúdila diskusia, do ktorej sa zapojili najmä mamičky dvojičiek a tiež priznali, že im tehotenské bruško rástlo oveľa rýchlejšie, ako to býva pri tehotenstve bežné.

Meghan neprekvapila iba rastúcim tehotenským bruchom ale aj trapasom, ktorý bude kráľovná ešte dlho rozdýchavať! 

Mohlo by vás zaujímať: