Irina a Bradley boli len prednedávnom načapaní v intímnom objatí na spoločnej romantickej plavbe v Taliansku, na ktorej ich sprevádzala aj dcérka Lea. Napriek tomu, že modelka má nového priateľa, objatia svojho ex si náramne užívala.

FOTO Irina s monoklom na tvári>>>

Ani súčasný partner Tom Brady, ani modelkin bývalý však nie sú žiadni násilníci a modriny jej nespôsobil ani jeden z nich. Na svedomí ich má londýnska módna návrhárka Mowalola Ogunlesiová (28), ktorá modelkám na predvádzacom móle navrhla taký mejkap, ktorý pôsobil, ako by ich niekto zmlátil.

Kontroverzný "look" modeliek vyvolal na londýnskom týždni módy pohoršenie a mnohí tvrdia, že čo je veľa, to je moc a zobrazovanie násilia na ženách s kreativitou nemá nič spoločné.

„Utekáme pred bolesťou, ale pritom bolesť potrebujeme, aby sme prežili,“ objasnila návrhárka svoju inšpiráciu na sociálnej sieti X, bývalom Twitteri.

Nie všetci však s jej ideou súhlasia. „Robiť supermodelkám falošné monokle je úplne trestuhodné. Je to urážka obetí domáceho násilia, keď sú takéto zranenia pred verejnosťou glamorizované,“ tvrdí ľudskoprávna aktivistka Aisha Ali-Khanová, s ktorou súhlasia aj mnohí komentujúci na sociálnej sieti.

Prečítajte si tiež: