Speváčka sa preslávila už pred viac ako dvadsiatimi rokmi, keď sa do povedomia poslucháčov dostala hitom I´m Outta Love (2000). Na vrchole kariéry, v roku 2003, jej bola diagnostikovaná rakovina prsníka. S chorobou bojovala tri roky a zvíťazila. V roku 2013 plánovala veľký návrat, ale choroba sa jej vrátila. Vtedy sa rozhodla k odvážnejšiemu a drastickejšiemu kroku, dala si urobiť obojstrannú mastektómiu, aby sa jej už rakovina tretíkrát nevrátila.

Najnovšie fotografie životom skúšanej speváčky nájdete v galérii »

Okrem rakoviny, ktorú porazila dvakrát, sa stretávala aj so srdcovou chybou alebo Crohnovou chorobou. „To bol asi môj najväčší problém. Vždy keď som bola pripravená vrátiť sa do práce, prišla ďalšia choroba,“ priznala vlani v októbri pre News Corp. „Potom je ťažké udržať krok,“ dodala. Speváčku však neničili len choroby, ale aj súkromný život. Zatiaľ čo na pódiách sa jej darilo, v láske šťastie nemala.

Herečka svetu od rozvodu pred 12 rokmi neukázala žiadneho ďalšieho partnera a profiluje sa ako single. „Keď som sa vydávala za svojho bodygarda Wayna Newtona v roku 2007, verila som, že je to na celý život. Len tri roky potom som sa rozviedla, nefungovalo to. Žiadna dráma sa nekonala, nemali sme deti, takže to nebolo komplikované a dodnes sme schopní sa spolu baviť a objať sa, keď sa stretneme. Celkom civilizované, však?“ uviedla ešte v roku 2017 Anastacia.

Anastacia má nenapodobniteľný hlas, až sa ťažko verí, že je jej. V časoch svojej najväčšej slávy patrila k najznámejším speváčkam.
Zdroj: Profimedia.sk
Anketa
Patríte k fanúšikom hudby speváčky Anastacie?

A napriek tomu, že speváčka dvakrát prekonala rakovinu prsníka a podstúpila mastektómiu, vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Neveríte? Presvedčte sa v galérii článku!

Prečítajte si tiež: