Románik s oboma mužmi a legendárnymi hudobníkmi prežila Fisher v roku 1973, tvrdí dvojica historikov Darwin Porter a Danforth Prince v publikácii Carrie Fisher & Debbie Reynolds: Princess Leia & Unsinkable Tammy in Hell.

Herečka sa s muzikantmi spoznala na párty, ktorú navštívila spolu so svojou slávnou mamou Debbie Reynolds. Tá prišla na pozvanie Micka Jaggera z kapely Rolling Stones´.

Carrie Fisher (vľavo) s mamou Debbie Reynolds a bratom Toddom Fisherom v roku 1973.
Zdroj: Getty Images

Bowie údajne vtedy ešte len 17-ročnú tínedžerku priťahoval svojím divokým životným štýlom a drogami, s ktorými mala neskôr problém aj samotná Fisher.

„A pokiaľ ide o Mercuryho,“ píše sa v biografii, „okrem nekonečného zástupu mužov a chlapcov Freddie príležitostne zviedol aj mladú ženu. Mal, napríklad, dlhoročný vzťah s Mary Austin... Carrie mu povedala, že sa do toho nechce pliesť, ale on jej obavy zahnal.“

Carrie Fisher vydala vlastnú biografiu, v ktorej priznala trojmesačný románik s Harrisonom Fordom.
Zdroj: David M. Benett

Portál news.co.uk pripomína, že milostné aféry s Bowiem a Mercurym mala Fisher roky predtým, než sa z nej stala megahviezda a popkultúrna ikona vďaka postave neohrozneje princeznej Lei Organy.

Spomínaní hlavní aktéri biografie, teda Debbie Reynolds, Carrie Fisher, Freddie Mercury a David Bowie sú už, nanešťastie, všetci po smrti. Až na Mercury, ktorí zomrel v roku 1991, odišli na večnosť všetci v roku 2016.

Prečítajte si aj: