VIDEO Búrlivá mladosť princeznej: Mala len 17 a v posteli sa jej už premielali spevácke legendy!
27. 6. 2018, 20:00 (aktualizované: 10. 7. 2024, 12:49)

Zdroj: Getty Images
Slávna herečka Carrie Fisher († 60) bola v mladosti poriadnou búrliváčkou, o čom svedčí aj jej nová biografia. Podľa šokujúcich tvrdení sa žena, ktorú svet pozná ako princeznú Leiu z Hviezdnych vojen, ešte ako 17-ročná zaplietla ako s Freddiem Mercurym, tak aj Davidom Bowiem.
Zdroj: Getty Images
Zdroj: Getty Images
Zdroj: Getty Images
Galéria k článku
Románik s oboma mužmi a legendárnymi hudobníkmi prežila Fisher v roku 1973, tvrdí dvojica historikov Darwin Porter a Danforth Prince v publikácii Carrie Fisher & Debbie Reynolds: Princess Leia & Unsinkable Tammy in Hell.
Herečka sa s muzikantmi spoznala na párty, ktorú navštívila spolu so svojou slávnou mamou Debbie Reynolds. Tá prišla na pozvanie Micka Jaggera z kapely Rolling Stones´.
Zdroj: Getty Images
Carrie Fisher (vľavo) s mamou Debbie Reynolds a bratom Toddom Fisherom v roku 1973.
Bowie údajne vtedy ešte len 17-ročnú tínedžerku priťahoval svojím divokým životným štýlom a drogami, s ktorými mala neskôr problém aj samotná Fisher.
„A pokiaľ ide o Mercuryho,“ píše sa v biografii, „okrem nekonečného zástupu mužov a chlapcov Freddie príležitostne zviedol aj mladú ženu. Mal, napríklad, dlhoročný vzťah s Mary Austin... Carrie mu povedala, že sa do toho nechce pliesť, ale on jej obavy zahnal.“
Zdroj: David M. Benett
Carrie Fisher vydala vlastnú biografiu, v ktorej priznala trojmesačný románik s Harrisonom Fordom.
Portál news.co.uk pripomína, že milostné aféry s Bowiem a Mercurym mala Fisher roky predtým, než sa z nej stala megahviezda a popkultúrna ikona vďaka postave neohrozneje princeznej Lei Organy.
Spomínaní hlavní aktéri biografie, teda Debbie Reynolds, Carrie Fisher, Freddie Mercury a David Bowie sú už, nanešťastie, všetci po smrti. Až na Mercury, ktorí zomrel v roku 1991, odišli na večnosť všetci v roku 2016.