Connie Talbot má dnes 20 rokov, jedinečný hlas a postavu modelky. Aj keď bola pred 14 rokmi v súťaži jasným favoritom, umiestnila sa na druhom mieste. Connie po súťaži podpísala zmluvu s nahrávacou spoločnosťou Sony BMG, ktorá patrí pod záštitu Simona Cowella. Keď však nahrala dve pesničky, spoločnosť od zmluvy odstúpila. Dôvodom bol údajne jej nízky vek, keďže Connie mala v tom čase iba 6 rokov. 

POZRITE SA, AKO SA CONNIE ZMENILA, V NAŠEJ GALÉRII

Connie dojala svet v roku 2007 v šou Británia má talent.
Zdroj: instagram

To ju však neodradilo a po prvom fiasku podpísala zmluvu s nahrávacou spoločnosťou Rainbow Recording Company, pod ktorou vydala aj svoj prvý album, ktorý sa stal absolútnym hitom. "Keď sa pozriem späť v čase, vôbec sa nehnevám, že som tú šou nevyhrala. Bola som malá, nemala som zuby a bola som celkom iný človek, akým som dnes," povedala s odstupom času Connie, ktorá sa v súčasnosti venuje predovšetkým coverom známych pesničiek. 

Od roku 2007 do roku 2016 vydala päť hudobných albumov.
Zdroj: instagram

Za posledných 14 rokov má na konte 5 štúdiových albumov a aktívne sa venuje charite. Pred rokom sa stala ambasádorkou Afrického detského speváckeho zboru a prostredníctvom sociálnych sietí propaguje ich najnovšie projekty vzdelávania.

Anketa
Pamätáte si na Connie Talbot z britského talentu?

V súčasnosti sa viac ako vlastnej tvorbe venuje nakrúcaniu videí na sociálnej sieti YouTube. Na jej konte môžete nájsť množstvo coververzií hitov, ako napríklad Bohemian Rhapsody od skupiny Queen, ktoré má viac ako 6 miliónov zhliadnutí. 

Prečítajte si aj: