VEĽKÁ PREMENA KATE V GALÉRII

Kate ako správna manželka a vojvodkyňa si plne uvedomuje, že keď jedného dňa zasadne jej manžel, princ William na britský trón, jej život sa otočí o 180 stupňov. Podľa odborníkov sa preto na svoju životnú rolu pripravuje už od svadby a nič nenecháva na náhodu. A čo zahŕňajú také prípravy? Kate ešte ako študentka mala svojský zmysel pre módu, ktorého sa vstupom do kráľovskej rodiny musela vzdať. Po takmer 20 rokoch má už našťastie protokol v malíčku a iba málokedy sa stane, že by ho porušila. 

Kate je po takmer 20 rokoch oveľa sebavedomejšia, o čom svedčí aj to, že kráľovnú Alžbetu sprevádza na niektorých podujatiach úplne sama. Roky driny sa tak v prípade Kate osvedčili a na rozdiel od Meghan zvládla kráľovské povinnosti na jednotku. Kate však mala oproti svojej protivníčke jednu veľkú výhodu. Briti si ju zamilovali takmer okamžite, čo sa o Meghan povedať rozhodne nedá. 

Kate v roku 2005 v rifliach a bielom tielku. Vojvodkyňa a manželka princa Williama môže na podobné outfity zabudnúť.
Kate v roku 2005 v rifliach a bielom tielku. Vojvodkyňa a manželka princa Williama môže na podobné outfity zabudnúť.
Zdroj: Twitter

Vojvodkyňa postupom času taktiež preberá na seba čoraz viac povinností a s Williamom sa objavujú na verejnosti častejšie, než v minulosti. Faktom však zostáva, že aj napriek tomu, že ju všetci budú jedného dňa oslovovať kráľovná, technicky kráľovnou nikdy nebude. Pravdepodobne však získa titul kráľovná manželka. 

VEĽKÁ PREMENA KATE V GALÉRII