FOTO nájdete v galérii >>>

Zatiaľ čo sa Kate s Williamom rozhodli postaviť čelom proti vírusu, o Harrym a Meghan sa to povedať nedá. Takmer všetky krajiny po celom svete momentálne zápasia s upadajúcou ekonomikou, množstvom nakazených či s nedostatkom ochranných pomôcok. Zdravotné sestry v newyorskej nemocnici dokonca museli ordinovať v odpadkových vreciach, keďže im štát nevedel zabezpečiť ochranné obleky – postupne sa však nakazili aj tieto sestry.

VIDEO Dojemné gesto princa Williama a Kate: Takto potešili svojich fanúšikov!

V čase pandémie, keď leží v nemocnici aj britský premiér Boris Johnson, predstavili Meghan s Harrym s veľkou slávou svoju novú neziskovú spoločnosť s názvom Archewell, ktorá by mala nahradiť značku Sussex Royal. Inšpiráciou pre meno spoločnosti bol ich malý syn Archie.

Namiesto toho, aby svoju popularitu využili v prospech boja proti koronavírusu, sa opäť venujú iba svojmu podnikaniu. Vytočení fanúšikovia im to dali okamžite vedieť aj na sociálnej sieti Instagram, kde dvojicu zasypali nepeknými komentármi na ich adresu. Harry s Meghan sa preto rozhodli, že si komentáre pod svojimi príspevkami jednoducho vypnú. 

Pod príspevky Harryho a Meghan na Instagrame sa nedajú písať komentáre. Dvojica ich vypla.
Pod príspevky Harryho a Meghan na Instagrame sa nedajú písať komentáre. Dvojica ich vypla.
Zdroj: Instagram

Dvojica sa v týchto dňoch nachádza v Los Angeles a Meghan tak konečne dostala to, čo si vydupala. Po kráľovskej svadbe sa Meghan stane jedinou hollywoodskou herečkou s titulom vojvodkyňa. Málokto však vie, že o jej prvú veľkú rolu musel žobroniť priamo u producenta spoločnosti Disney princ Harry.

Viac na Pluska.sk: