Čo jej vlastne je a kde sa ukrýva? Zdravotný stav princeznej Charlene je v Monaku témou číslo jedna.  Princeznú minulý rok v septembri hospitalizovali v JAR, kde podstúpila liečbu infekcie ucha, nosa a hrdla, ktorá ju priviedla k fyzickému kolapsu. Ako sa zdá, nepolepšilo sa jej ani po príchode do Monaka. „Bola zjavne vyčerpaná, fyzicky aj psychicky. Bola zdrvená a nedokázala zvládať ani svoje oficiálne povinnosti, ani život vo všeobecnosti a dokonca ani rodinný život,“ prezradil princ Albert, ktorý dodal, že Charlene potrebovala urýchlene pomoc. Tomu, že Charlene nebola vo forme, nasvedčujú aj paparaci fotografie z jej návratu do Monaka. Na letisku bola pochudnutá a bledá. 

POSLEDNÉ FOTO CHARLENE NÁJDETE V GALÉRII

Charlene sa napokon pre odchod na kliniku rozhodla sama, avšak mimo Monaka. "Už niekoľko dní nespala a nejedla. Veľmi schudla, čo ju urobilo náchylnou na ďalšie možné choroby,“ priblížil situáciu Albert pre časopis People.  Podľa niektorých informácií sa dokonca špekuluje, že Charlene je hospitalizovaná na psychiatrii. A dôvod? Princ Albert mal odjakživa povesť veľkého sukničkára, čoho výsledkom sú aj jeho dve nemanželské deti. 

Princ Jacques Honoré Rainier, Princezná Gabriella, nemanželská dcéra Jazmin Grace Grimaldi a nemanželský syn Alexandre Grimaldi-Coste
Zdroj: Instagram

Nevera princa Alberta však pokračovala aj po svadbe s Charlene, ktorú si vzal v roku 2011. "Špekulácie o našom manželstve sú obrovský výmysel," povedal pohotovo koncom minulého roka pre časopis People. 

Svet čaká na jej návrat do verejného života

To, čo s princeznou Charlene skutočne je, nevie nikto. Princ Albert aj s deťmi ju boli ešte počas Vianoc navštíviť na klinike, na ktorej sa lieči. Neskôr bol spolu s deťmi vyfotený v Alpách na lyžovačke, avšak bez manželky. Od vyhlásenia paláca, že sa Charlene dočasne sťahuje z verejného života, prešiel už jeden mesiac. Odvtedy sa o jej zdravotnom stave neobjavili žiadne informácie. Je teda otázne, kedy sa opäť začlení medzi ostatných členov a začne si opätovne plniť svoje povinnosti. Tak skoro to zrejme nebude...

Prečítajte si tiež: