FOTO nájdete v galérii >>>

Melania sa narodila v roku 1970 v Slovinsku. Namiesto poriadneho vzdelania jej však učaroval svet modelingu, ktorému sa začala aktívne venovať už vo svojich 16 rokoch. Ako si však môžete domyslieť, pri fotení umeleckých fotografií jej kariéra nezostala.

Jej nahé fotografie zverejnil americký časopis New York Post ešte v roku 2016. V tom čase už bola Melania hrdou prvou dámou USA. Ako neskôr napísala vo svojej knihe s názvom Free, Melania je si takmer istá, že za zverejnením jej pikantnej minulosti stojí poradca jej manžela Donalda Trumpa. 

Melania nafotila nahé fotografie ešte v roku 1995 pre magazín Max, ktorý už neexistuje. S Donaldom Trumpom sa stretla o tri roky skôr na týždni módy a v roku 2005 sa zobrali. Ako modelka sa objavila aj v známych časopisoch ako Sports Illustrated a Vogue. Počas niektorých fotení mala dokonca aj spoločnosť a v posteli ležala nahá s modelkou Emmou Erikssonovou. Na tieto jej zábery je však, prekvapujúco, Donald Trump hrdý. Na oficiálnej stránke Bieleho domu sa o Melanii píše ako o úspešnej modelke, ktorá fotila pre samé známe časopisy. A čo hovorí na jej fotografie? 

Koľkokrát už prezidentský pár takto ruka v ruke predstúpil pred verejnosť?
Zdroj: Profimedia

"Melania bola jednou z najúspešnejších modeliek a má za sebou veľa fotení. Dostala sa aj na titulné strany a rovnako aj do významných časopisov. Tieto fotky boli nafotené pre európsky magazín ešte predtým, než som ju spoznal. V Európe sú takéto fotky v móde a sú bežné," prehlásil Trump v reakcii na jej nahé fotografie. 

Viac na Pluska.sk: