FOTO modelky z nemocnice nájdete TU!

Alexina sa v utorok s fanúšikmi podelila o smutnú správu prostredníctvom sociálnej siete instagram. Po tom, ako sa u nej prejavili príznaky, ktoré spočiatku pripisovala otrave jedlom, skončila modelka v nemocnici. Svoj priebeh ochorenia opísala, aby varovala ostatných ľudí, ktorí stále nedodržiavajú pravidlá a karanténu.

Alexina Graham
Alexina Graham
Zdroj: Noam Galai

Hrôzostrašné príznaky

"Najskôr sa objavila horúčka a hneď po nej prišla zimnica. Cítila som sa malátne a bojovala s dýchavičnosťou. Následne som stratila aj schopnosť hovoriť v súvislých vetách, keďže mi to ťažké dýchanie neumožňovalo. Moje pľúca mi to jednoducho nedovolili. Moja hruď bola doslova napnutá. Nedokázala som sama dokonca ani vliezť do vane a dostať sa z nej von či postaviť sa z postele. Dokonca aj jedenie bolo veľmi bolestivé," uviedla Alexina na instagrame a pripojila fotografiu z nemocnice.

Anketa
Objavili sa u vás príznaky nakazenia koronavírusom?
  • 7%
  • 93%

Počas celej doby, keď ešte netušila, že je nakazená koronavírusom, sa o ňu doma starala jej mladšia sestra, ktorej za starostlivosť patrične poďakovala. Zároveň poslala z nemocničného lôžka odkaz všetkým, ktorí stále nedodržiavajú opatrenia a cítia sa takpovediac nesmrteľní. Ľudí vyzvala, aby ostali doma a neohrozili seba ani ostatných. V stredu následne fanúšikov informovala, že napriek tomu, že je stále slabá a unavená, cíti sa o niečo lepšie a verí, že koronavírus skoro porazí.