FOTO Epsteinovho domu hriechu >>>

Od rozhovoru, ktorý princ Andrew poskytol televízii BBC, upriamil na seba ešte väčšiu pozornosť, než akú mal predtým. Namiesto toho, aby sa zo sexuálneho škandálu očistil, spravil presný opak. Od rozhovoru pre BBC ho odhovárali aj jeho dve dcéry – princezná Beatrice (31) a princezná Eugenie (29). Tvrdohlavý princ ich však neposlúchol a radšej dal na rady svojho PR tímu.

Princ Andrew v rozhovore pre anglickú televíziu BBC.
Princ Andrew v rozhovore pre anglickú televíziu BBC.
Zdroj: Reprofoto Youtube

Po odvysielanom rozhovore sa medzi prvými začala ozývať práve spomínaná otrokyňa Chauntae (40). Tá pracovala ako Epsteinova masérka a letuška v jeho súkromnom lietadle Lolita Express. Okrem zvrhlostí a nechutných chúťok Epsteina však prezradila aj niečo, z čoho dostane infarkt aj samotná kráľovná.

Chauntae Davies pracovala pre Epsteina ako masérka aj letuška.
Chauntae Davies pracovala pre Epsteina ako masérka aj letuška.
Zdroj: youtube

Keď prišla prvýkrát do Epsteinovho pedofilného sídla, uvidela na stene zavesené fotografie. Na väčšine z nich mal byť údajne princ Andrew so svojou bývalou manželkou Sarah Ferguson. „Hneď som vedela, že sa všetci traja veľmi dobre poznajú. Svojimi známosťami sa nám vždy chválil,“hovorí pre britský denník DailyMail Chauntae. Sarah Ferguson mal údajne požičať Epstein aj peniaze.

Princ Andrew s manželkou Sarah Ferguson trávili dovolenky výlučne spolu.
Princ Andrew s manželkou Sarah Ferguson trávili dovolenky výlučne spolu.
Zdroj: Getty Images

„Bol pyšný na svoje kontakty, vojvodkyni z Yorku požičal aj nejakú hotovosť, nerobilo mu to žiadny problém,“pokračuje v rozprávaní. „Andrew, Epstein a Sarah boli veľmi dobrí kamaráti. Neexistuje žiadny spôsob, aby o jeho zvrátených chúťkach a zneužívaní dievčat nič nevedeli,“ dodáva na záver.
 
Manželstvo princa Andrewa a Sarah Ferguson vydržalo 10 rokov. Rozviedli sa v roku 1996, no v blízkom vzťahu zostali aj naďalej. Je tak viac než pravdepodobné, že sa s Epsteinom nepoznal iba princ Andrew, ale aj Sarah. To, či vedela o Epsteinových zvrátených chúťkach, je nateraz neznáme. Isté však je, že škandál s neplnoletými sexuálnymi rodinami zavaril kráľovskej rodine až-až!   

Anketa
Myslíte si, že je do sexuálneho škandálu zapletená aj bývalá manželka princa Andrewa?
  • 85%
  • 15%

Viac na Pluska.sk: