FOTO nájdete v galérii >>>

Justin aktuálne nakrúca nový film v New Orleans s herečkou Alishou Wainwright (30). Dvojica hrá v novopripravovanom filme milencov, z čoho údajne nebola nadšená ani samotná Jessica.

VIDEO: Timberlake prichytený s Alishou Wainwright

Justin Timberlake a Jessica Biel sú považovaní za najkrajší pár v Hollywoode.
Zdroj: Instagram / ddp USA / Profimedia

Nové fotografie dokonca zachytávajú Justina opitého v bare, ako pod stolom drží za ruku Alishu. Tá ho najprv hladkala po stehne, potom vzala Justinovu ruku a preplietla si ju so svojou. Z baru, posilnení alkoholom, údajne odišli ruka v ruke zadným východom. Vášeň spred kamery ich očividne neopustila ani vo voľnom čase.

Alisha Wainwright, s ktorou si držal na verejnosti za ruku.
Zdroj: AFF-USA / Shutterstock Editorial / Profimedia

Podľa britského denníka DailyMail bol však Justin opitý, čiže je možné, že si na nežnosti ani nepamätá. Jeho agenti sa dokonca vyjadrili, že s Alishou nemá žiadny pomer a v ten večer si iba vyrazili do baru spoločne s filmovým štábom. Justin Timberlake a Jessica Biel sú často označovaní za najkrajší pár Hollywoodu. Dvojica je zosobášená sedem rokov a spoločne vychovávajú syna Silasa (4) - azda o to viac Jessicu zabolelo, keď videla fotografie, ktoré už obleteli všetky svetové médiá. Doma teda bude mať Timberlake čo vysvetľovať!

Viac na Pluska.sk: