U ikonického herca, akým Tom Hanks jednoznačne je, nie sme zvyknutí na agresívne správanie. Večne usmiaty predstaviteľ nezabudnuteľného Forresta Gumpa sa však najnovšie dostal do poriadnej šlamastiky. Spolu s manželkou si totiž s uvádzačom na červenom koberci vymenili zopár nepekných gest.

Fotografie agresívneho správania a prejavu herca nájdete tu »

Podľa zahraničného zdroja Daily Mail, ktorý kontaktoval hercovho hovorcu, malo ísť o nedorozumenie týkajúce sa zoznamu hostí a poradovníka. Herec však na záberoch vyzeral poriadne nahnevaný a do uvádzača dokonca strkal prstom. O jeho manželke ani nehovoriac.

Herec mal aj v minulosti problém na verejnosti a agresívne sa správal k fotografom.
Zdroj: reprofoto video DailyMail

Slávna herecká dvojica okrem svojho správania zaujala aj dokonalým zovňajškom. Herec mal na sebe smoking, čo z neho razom spravilo elegána, ktorého poznáme z filmového plátna, a jeho nežná polovička mala krásnu róbu pripomínajúcu ligotanie hviezdnej oblohy. K filmovej premiére ako vyšité! Film, ktorý je o dospievaní a pozorovaní hviezd v púšti, režíruje svojrázny filmár Wes Anderson. Asteroid City sa odohráva v 50. rokoch 20. storočia vo fiktívnom americkom púštnom meste, ktoré má strašidelnú atmosféru.

Prečítajte si tiež: