VIAC FOTO (ne)ZMENENEJ FANTAGHIRÓ, sexi Romualda a Tarabasa nájdete v galérii tu >>

Alessandra Martines sa narodila 19. septembra 1963. Dnes má teda už 56 rokov a stihla toho pomerne veľa. Pôvodne tanečnica našla uplatnenie pred kamerami a v roku 1991 začala natáčať svoju životnú rolu Fantaghiró, ktorá ju nepochybne zviditeľnila. No za pozornosť rozhodne stojí aj jej súkromný život, ktorý, bohužiaľ, má od rozprávky poriadne ďaleko. V roku 1993 sa síce vydala, no Claude Lelouch nebol ideálnym manželom. Práve naopak. Hoci sa im narodila dcérka Stella, režisér, ktorý má dnes už 82 rokov, nepatril medzi verných mužov a navyše ju mal aj týrať. Preto sa po šestnástich rokoch rozviedli.

„Myslím si, že ma na začiatku miloval, potom to bolo o inom. On zosmiešňuje ženy. Mal milenky a práve naša dcéra Stella bola tá, ktorá trpela najviac,“ priznala Martines otvorene v zahraničnom rozhovore. „Na konci manželstva som k nemu nemala žiaden rešpekt. Má sedem detí od piatich rôznych žien. Nikdy si však z toho nezobral ponaučenie! Je to muž s prerasteným egom. Vždy sa snažil všetko kontrolovať a niekedy sa správal ako diktátor. Nikdy mi nedával komplimenty. Dokonca mi niekedy na verejnosti urobil scénu len preto, lebo si myslel, že som ho zatienila. Pri rozvode som si prešla peklom.“

Alessandre Martinasovej alias Fantaghiro sa pri nakrúcaní nemohlo nič stať. Vo väčšine scén s koňmi za ňu totiž zaskakovala skúsená dablérka.
Alessandre Martinasovej alias Fantaghiro sa pri nakrúcaní nemohlo nič stať. Vo väčšine scén s koňmi za ňu totiž zaskakovala skúsená dablérka.
Zdroj: Archív

Napokon sa jej však zadarilo a ešte pred rozvodom sa zamilovala do francúzskeho herca Cyrila Descoursa, ktorý je od nej mladší o 20 rokov. A spoločne vychovávajú syna Huga. No na prvý pohľad sa zdá, že niekdajšia princezná sa ani nemení. Len strieda účesy. Veď, aha!

Fotografie z jej súkromia a zábery na ostatných hercov nájdete tu >>

Ako informuje csfd.cz: rolu princeznej Fantaghiro si zopakovala vrátane prvého stvárnenia celkovo 5krát. Každá časť pritom mala dva diely. Za zmienku stojí, že prvé série sa natáčali aj na Slovensku a v Česku a posledné dokonca v Malajzii. Do viacerých ďalších filmov bola obsadená či už ako baletka alebo ako manželka režiséra. Vo filme BEDÁRI roku 1995 stvárnila baletku Alice Zimmanovú.

Anketa
Pamätáte si na rozprávku Fantaghiró?
  • 93%
  • 7%

FOTO Fantaghiró zo súčasnosti nájdete na nasledujúcej strane