Miloš Kant, 65-ročný český milionár, však nechce takúto možnosť ani počuť. Portugalská tanečnica Margarita Aranha je vraj láskou jeho života. Dvojica sa spoznala v Kantovom klube The Princesse Club. Tam Margarita tancovala pri tyči. Akonáhle si ju však milionár všimol, prebehla medzi nimi iskra a zavolal si ju k sebe.

Spoločné FOTO Kanta a Aranhy v galérii >>>

Margarida Aranha
Margarida Aranha
Zdroj: Instagram/Margarida Aranha

 A iskra to teda musela byť poriadna, keď už po šiestich týždňoch požiadal túto krásku o ruku rovno na filmovom festivale v Cannes. Dvojica, o ktorej doteraz nikto nevedel, sa tak stala ostro sledovaná za jeden večer. A stačilo tak málo!

Dvojica si povala áno na červenom koberci počas filmového festivalu v Cannes.
Dvojica si povala áno na červenom koberci počas filmového festivalu v Cannes.
Zdroj: Profimedia

Margarita stojaca na červenom koberci neváhala ani sekundu a svojmu staršiemu priateľovi, ktorý by jej mohol byť otcom, povedala áno. Na sociálnej sieti však začali ľudia písať Kantovi správy, v ktorých sa ho snažia presvedčiť, že Margarita je iba obyčajná zlatokopka. "Neútoč na moju priateľku, nevieš nič. Iba mi závidíš a nemáš nič iné na práci, len písať blbosti. Mne hovor čo chceš, ale nehovor negatívne o Margarete," odpísal jednému mužovi.

Margarida Aranha a Miloš Kant
Margarida Aranha a Miloš Kant
Zdroj: Instagram/Margarida Aranha

Po spoločných zásnubách už aspoň Margerita nemusí tancovať pri tyči. Jej budúci manžel ju podľa českého denníka Blesk povýšil na výkonnú riaditeľku klubu. Len, aby im tá láska vydržala! 

Viac na Pluska.sk: