FOTO ako dôkaz v galérii >>>

Všetci sa čudovali, keď sa Harry s Meghan objavili na veľkej premiére Levieho kráľa v júli minulého roku -  kráľovskí členovia totižto na podobné akcie nechodia. A nemal tam byť ani princ Harry. Podľa britského denníka Daily Mail bol v tom čase pozvaný na spomienkovú udalosť, na ktorej si mal uctiť padlých vojakov. Už vtedy si však namiesto kráľovskej povinnosti vybral účasť na filmovej premiére. 

VIDEO: To, ako Harry vybavuje prácu pre Meghan, zachytila kamera

Keď sa dvojica objavila na červenom koberci, dav fanúšikov sa okamžite rozkričal. Meghan sa cítila v centre pozornosti ako doma a už v tom čase bolo nad slnko jasné, že monarchia a kráľovské pravidlá pôjdu jedného dňa bokom. Čo je však zarážajúce, vedel to aj samotný Harry. Zatiaľ čo sa Meghan vrúcne objímala s Beyoncé, Harry jej vybavoval teplé miestečko v Hollywoode.

Princ Harry sa rozpráva s výkonným riaditeľom spoločnosti Disney.
Princ Harry sa rozpráva s výkonným riaditeľom spoločnosti Disney.
Zdroj: WPA Pool

Do reči sa dal s hlavným výkonným riaditeľom spoločnosti Disney Robertom Igerom (68). „Vedel si, že Meghan robila dabing?“ spýtal sa ho Harry. „Oh, naozaj?“ reagoval zaskočený Igert. „Vedel si o tom?“ pokračoval neodbytný Harry. „Nie, to som naozaj nevedel,“ odpovedá rozpačito Igert. „Vyzeráš prekvapene. Meghan sa o tú prácu naozaj zaujíma,“ skúšal Harry ďalej. „Dobre, môžeme to vyskúšať,“odpovedal Igert, ktorý zrejme nemal na výber a princovi nechcel oponovať na červenom koberci pred zrakom paparacov a ostatných ľudí.

Článok pokračuje na druhej strane? >>>