FOTO NÁJDETE V GALÉRII 

Fotografie, ktoré získal britský denník, odhaľujú intímne detaily zo života slávnej Angeliny Jolie ešte predtým, než sa stala najslávnejšou ženou Hollywoodu.  Zdroj, ktorý denníku poskytol fotografie, sa stretol s Angelinou prvýkrát v Los Angeles, kde spoločne navštevovali strednú školu El Rodeo School. Angelina bola už vo svojich 14 rokoch poriadna kočka, čo si okamžite všimlo aj jej okolie. Počas dospievania však mala herečka aj svoju temnú stránku, o ktorej vedel iba málokto. 

Šokujúce video: Nadrogovaná Angelina Jolie, v takomto HROZNOM stave ste ju ešte nevideli!

 

Angelina nebola iba tuhá fajčiarka, ale taktiež si rada vypila či fajčila marihuanu. "Snažila sa robiť veci, ktoré boli divoké. Síce sme vyrastali v Beverly Hills, ale ona sa tak vôbec nesprávala. Chodili sme oblečení v čiernom a nemali sme potrebu jazdiť na luxusných autách," opisuje spoločné dospievanie zdroj, ktorý chcel zostať v anonymite. Angelina však mala záľubu aj v mužoch. V roku 1989 napísala jednému kamarátovi pohľadnicu, v ktorej opisovala spoločný zážitok s neznámym mužom, s ktorým sa bozkávala. "Stretla som pána dokonalého a perfektne sa bozkáva," napísala v jednom liste ako 14-ročná. 

Angelina napísala pohľadnicu, v ktorej hovorí o neznámom mužovi, s ktorým sa bozkávala.
Angelina napísala pohľadnicu, v ktorej hovorí o neznámom mužovi, s ktorým sa bozkávala.
Zdroj: Reprofoto Dailymail

Jej temná stránka však jej priateľa občas desila. "Angelina bola posadnutá temnotou a samovraždou, často sa zaujímala o temné stránky života. Snívala o tom, že sa jedného dňa stane pohrebnou riaditeľkou. Dokonca absolvovala študijný kurz," priblížil denníku zdroj. Na herečku, keď bola ešte iba obyčajným dievčaťom, však spomína najmä v dobrom. "Málo ľudí o nej nevie, že bola dobrosrdečná. Keď začala zarábať viac peňazí, niektoré rozdala ľuďom na jedlo alebo bezdomovcom. Aj mne dokonca požičiavala peniaze," priznáva. 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII