Najhanbatejšie FOTO z mladosti Angeliny nájdete TU!

Herečka Angelina Jolie, ktorá sa do povedomia verejnosti dostala hlavne vďaka úlohe odvážnej Lary Croft vo filme Tomb Rider z roku 2011, nepatrila nikdy medzi hanblivé dievčatká. Medzi jej najerotickejšie filmové počiny totiž rozhodne patrí film Gia z roku 1998, v ktorom stvárnila svetoznámu, drogovo závislú modelku Giu Mariu Curangi. Angelina vo filme zahodila všetky zábrany a predviedla sa v poriadne divokých lesbických scénach celkom nahá.

Angelina Jolie si srdcia fanúšikov získala ako odvážna Lara Croft.
Angelina Jolie si srdcia fanúšikov získala ako odvážna Lara Croft.
Zdroj: archív

Tento filmový počin neostal bez povšimnutia verejnosti a dodnes patrí medzi najlepšie filmy z herečkinho repertoáru. Napriek tomu, že odvážnu snímku nakrútila už ako plnoletá, svojimi krivkami dráždila mužov omnoho skôr. Už ako 16-ročná nafotila sériu pikantných záberov v spodnej bielizni, ktoré nenechali takmer žiaden priestor fantázii. Rovnako sa blysla aj svojím prvým nahým filmom s názvom Cyborg 2 z roku 1993. Od tej doby nakrútila veľa úspešných trhákov, kde sa z času na čas ukázala znova v "Evinom rúchu".

Anketa
Spoznávate Angelinu na fotografiách, keď mala len 16. rokov?
  • 93%
  • 7%

Momentálne sa herečka venuje viac svojej rodine a zotavovaniu sa po tvrdom rozvode s jej exmanželom Bradom Pittom. Jej aktuálnou prioritou je boj o zverenie ich detí do starostlivosti. Samotný rozvod a manželské problémy sa podpísali aj na vzhľade krásnej herečky. Posledné mesiace sa Angelina ukazuje na verejnosti vo voľnom oblečení, aby tak zakryla extrémny úbytok váhy.

Rozvod s Bradom Pittom položil herečku na kolená.
Rozvod s Bradom Pittom položil herečku na kolená.
Zdroj: archív

V súvislosti s jej vychudnutou postavou a strhanou tvárou sa dokonca istú dobu špekulovalo o tom, či nie je herečka vážne chorá. Ako sa však nakoniec ukázalo, jej aktuálny vzhľad je výsledkom zlomeného srdca po rozchode s Bradom Pittom, čomu nenapomáha ani fakt, že len krátko po ich rozvode sa po boku hollywoodskeho žrebca objavila nová a mladšia kráska.