VIAC FOTO nájdete TU!

Korunovácia kráľa Karola III. sa konala podľa prísneho protokolu. Zúčastnilo sa na nej asi 2 200 pozvaných hostí vrátane členov európskych kráľovských rodín, zástupcov krajín Commonwealthu a svetových politických lídrov.

Anketa
Ktorá dáma sa vám najviac páčila?

Môžeme povedať, že hoci išlo o obrovskú politickú a náboženskú udalosť, stala sa z nej módna paráda obrovských rozmerov. Okrem outfitov členov kráľovskej rodiny bolo ostro sledované aj oblečenie političiek a manželiek známych politikov.

MÓDNA POLÍCIA z korunovácie! VIAC FOTO nájdete TU!

Od chvíle, kedy Kate Middleton vstúpila do Westminsterského opátstva, bolo jasné, že nás čakajú nezabudnuteľné módne momenty! Ako si uctila princeznú Dianu a čo mala na sebe oblečené sa dozviete na ďalšej strane alebo v galérii. Avšak štýl so sebou priniesli aj prvá dáma USA Jill Biden, vnučka americké prezidenta Maisie Biden či Brigitte Macron.

MÓDNA POLÍCIA z korunovácie! VIAC FOTO nájdete TU!

Sánky padali aj pri pohľade na členov britskej kráľovskej rodiny, ktorí vytiahli zo šatníka len tie najlepšie róby. Zahanbiť sa nedali ani ostatné kráľovské rodiny, ktoré ukázali veľkolepého ducha a predviedli sa v luxusných kúskoch, z ktorých nejde sklopiť zrak.

Tie najlepšie outfity z korunovácie si môžete pozrieť na ďalšej strane >>>