Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Miláčik žien sa pre svoj vzhľad poriadne natrápil: Všetko vyriešil poriadne mastnou sumou!

Sympatický hrec Mario Cimarro.

Zdroj: Getty Images

Reklama

Nenadarmo sa hovorí, že pre krásu sa trpí. Dôverne to pozná aj miláčik žien Mario Cimarro (44) z telenovely More lásky, ktorý sa pre svoj sexi vzhľad už neraz potrápil. Ustavičné úteky pred fanúšičkami mu dali naozaj zabrať, a preto sa celú situáciu rozhodol stopnúť. Zaobstaral si poriadne drahú súpravu okuliarov, ktorými sa maskuje. Koľko za ne zaplatil?

Vynašiel sa! Napriek tomu, že Kubánec Mario Cimarro po rozvode nezostal na ocot a po jeho boku stojí ďalšia krásna herečka Vanessa Villela, jeho fanúšičky to vôbec neodradilo. Práve naopak, striehnu na neho oveľa viac než kedykoľvek predtým, a preto sú pre neho zložité čo i len obyčajné nákupy v potravinách.


Jeho vášňou sú poriadne drahé okuliare.
Foto: Getty Images

Niet sa čomu čudovať, pretože urastený sympaťák s výškou 195 cm je svojou mužnou muskulatúrou doslova neprehliadnuteľný, a tak len ťažko zamaskuje vzhľad, ktorý mu príroda nadelila. Všetko sa však zmenilo, keď si hviezda telenoviel zadovážila doplnok, akým sú slnečné okuliare.


Slúžia mu ako účinná maska pred fanúšičkami.
Foto: Getty Images

I keď celú svoju osobnosť pod nimi len ťažko zakryje, nadobudol pocit, že si ho ženy všímajú oveľa menej než predtým. V súčasnosti má tak vo svojej zbierke viac ako 100 dizajnérskych vychytávok, ktorých hodnota sa pohybuje až nad 1 000 eur za kus.

Vyberáme pre vás niečo PLUS