Na začiatku reality šou vážili obe sestry spolu viac ako 460 kilogramov. Ich chorobná obezita im sťažovala pohyb a ohrozovala ich život, píšu britské noviny The Sun. Pre svoj hendikep sa sestry živili len tvorbou videí na YouTube.

Mladšia a ľahšia Amy vážila na začiatku 181 kíl a podarilo sa jej schudnúť na 122. Oveľa väčším víťazstvom však pre ňu bolo, že sa jej podarilo otehotnieť a narodil sa jej zdravý syn. Jej tehotenstvo bolo však veľké prekvapenie. Keď Amy navštívila lekára pre nadúvanie a zápchu, náhodou zistila, že čaká dieťa. Nedávno oznámila, že sa stala druhýkrát mamou a jej syn má bračeka.

Anketa
Čo hovoríte na to, ako Amy schudla? Páči sa vám?

Obéznejšia zo sestier Tammy vážila na začiatku vyše 317 kíl a momentálne má okolo 286. Tammy sa nedávno nachádzala v liečebnom ústave, kde úplne skončila s alkoholom, fajčením a nezdravým jedlom a snaží sa chudnúť a zlepšovať svoje zdravie pod dozorom lekárov.

Anketa
Myslíte si, že sa Tammy podarí schudnúť ešte viac?

V poslednej sérii šou totiž Tammy priznala, že vypila osem fliaš tvrdého alkoholu týždenne a lekári začali mať vážne obavy o jej život. Tammy si dokonca v minulosti našla priateľa, ktorý mal úchylku na obéznejšie ženy a zakazoval jej schudnúť pod 300 kg. Dúfame, že Tammy sa zadarí v jej milostnom živote aj v jej ceste za zdravým telom.

Prečítajte si tiež: