Zimným útočiskom superbohatej Kylie Jenner, jej sestry Kendall (25), dcéry Stormi (2) a mamy Kris (65) sa stala rozľahlá a prepychová rezidencia v Colorade, kam Kardashianky prileteli, ako inak, súkromným tryskáčom.

FOTO z luxusnej dovolenky Kylie Jenner: Stena a dlážky zo skla, výhľad na hory, bowling aj bazén v obývačke! >>

Spoločnosť im však robili aj známi a kamaráti; Kylie si „do batožiny“ pribalila aj expartnera a otca jej dcéry Travisa Scotta (28) a kamarátku Fai Khadru (29).

Ba čo viac, do Apenu s nimi letel aj aktuálny milenec Kylie, 40-ročný hľadač talentov Corey Gamble.

Takáto rozšírenia família sa následne zahniezdila v 4-poschodovom dovolenkovom dome, ktorého prenájom na jednu noc stojí 25-tisíc dolárov a na celý mesiac úctyhodných 450-tisíc.

Bývať v takomto luxuse je nepochybne zážitkom samým o sebe, a preto Kylie svojim vyše 200 miliónom fanúšikov hneď ukázala, kde bude tráviť začiatok roku 2021. V rezidencii nechýbajú súkromné kino, vonkajší aj vnútorný bazén a dokonca je prítomná aj vlastná bowlingová alej a biliardový stôl. Objekt je vybavený siedmimi spálňami a rovnakým počtom kúpeľní.

Zariadenie a dizajn sú ultra moderné, pričom jedna stena je takmer celá presklená. Hostia tak majú nádherná výhľad priamo na hory rovno z obývačky. Extravagantná a pôsobivá je aj dlážka na druhom poschodí, ktorá je na jednom mieste priehľadná; môžete tak sedieť na gauči a sledovať, čo sa deje pod vami. Ak však máte strach z výšok, tak smola.

Anketa
Kde ste oslavovali začiatok roku 2021 vy?

Okrem virtuálnej video prehliadky domu Kylie Jenner zdieľala na svojich sociálnych sieťach aj zábery z vonkajšieho šantenia na snežnom skútri či s dcérou Stormi, ktorá vo svojich 2 rokoch snowboarduje ako o život.

Hold, ťažký to život milionárov...

Štýlový začiatok nového roka:

  • 75 000 000 dolárov predstavuje cenu tohto dovolenkového raja
  • 450 000 dolárov stojí mesačný prenájom novostavby, dokončenej v roku 2020
  • 25 000 dolárov je cena, za ktorú si objekt môžete prenajať na jednu noc
  • 20 000 metrov štvorcových je veľkosť luxusnej chaty, kde nechýba 7 spální, domáce kino, bazén a bowling

Pozrite si aj: