Pre tých, ktorí až tak detailne nepoznajú milostný život Libuše Šafránkovej: Keď herečka ako mladá nastúpila do pražského Činoherného klubu, hral tam už o 13 rokov starší Josef Abrhám.

A čoskoro preskočila iskra. Abrhám pokukoval po mladej pôvabnej kolegyni, hovorilo sa, že Šafránková hovorila, že raz si ho vezme. Chodili sa pozerať na predstavenia toho druhého. Až po nejakom čase si však prejavili lásku.

Abrhám sa so Šafránkovou pri nakrúcaní filmu Bahno. Ich vzťah vydržal viac ako štyridsať rokov a v branži sa považuje za vzorový.
Zdroj: archív

Lenže Josef Abrhám v tom čase žil so speváčkou Naďou Urbánkovou. Boli spolu osem rokov, Naďa už aj pomýšľala na svadbu a dieťa, lenže Josef sa k tomu akosi nemal. Dokonca dva roky bol súčasne s Urbánkovou, aj so Šafránkovou. Až kaderníčka, ktorá sa na to už nemohla dívať, speváčke prezradila, že herec chodí nielen s ňou, ale aj s mladou kolegyňou Šafránkovou.

Pozrite si FOTO Libušky Šafránkovej a Nadi Urbánkovej TU!

Veľmi zamilovaná, ale teraz aj nesmierne sklamaná a zúfalá Naďa Urbánková sa Abrháma nechcela len tak vzdať. Dokonca sa mala z nešťastnej lásky pokúsiť o samovraždu. Lenže Abrhám sa definitívne rozhodol pre Šafránkovú a Urbánkovú opustil.

Naďa Urbánková milovala Josefa Abrháma, ale on ju opustil pre Libušu Šafránkovú.
Zdroj: Archív

Speváčka to hereckej dvojici nevedela odpustiť. Často padali na ich adresu tvrdé slová. A prehovorila aj teraz, po smrti herečky. A veľmi otvorene!

Čo povedala Naďa Urbánková o vzťahu Abrháma a Šafránkovej? Čítajte na ďalšej strane!