FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Ako informuje britský denník Daily Mail, Angelina s Bradom Pittom si dali od súdnych ťahaníc počas sviatkov menšiu prestávku. Brad Pitt si užíva teplé počasie v Karibiku, kde mu robí spoločnosť jeden zo zakladajúcich členov kapely Red Hot Chili Peppers Michael Peter Balzary (58), známy ako Flea. Angelina, ako inak, trávi všetok svoj voľný čas so svojimi deťmi.  

VIDEO Angelina Jolie a Brad Pitt na letisku: Po pristátí sa na nich vrhli paparaci!

V uliciach Los Angeles si to namierila do butiku, kde sa okamžite stala stredobodom pozornosti. Oblečené mala biele elegantné šaty zladené s bielymi sandálkami. Fanúšikovia na jednej strane ocenili jej výber šiat, keďže Angelina chodí väčšinou vo voľných šatách tmavej farby. Na druhej strane ich však znepokojili jej chudé ruky a smutný výraz v tvári. Aj cez rúško bolo totiž všetkým jasné, že krásna herečka nie je opäť vo svojej koži. 

Najslávnejšie manželstvo Hollywoodu sa rozpadlo v roku 2016 a odvtedy Angelina a Brad bojujú o šesticu detí, ktoré spolu majú alebo si adoptovali. S Bradom má dokopy šesť detí: Maddoxa (18), Zaharu (14), Paxa (15) – všetky adoptované – a Shiloh (13) s dvojičkami Vivienne a Knox (12), ktoré sú ich biologickými deťmi.

FOTO NÁJDETE V GALÉRII