Helena Vondráčková (76) je stále aktívna: stará sa o záhradu, cvičí, pláva a pokračuje vo svojom turné. Vo štvrtok večer vo výbornej nálade žiarila aj na narodeninovej párty hudobníka a podnikateľa Františka Janečka. Lenže v piatok prišla správa, že koncert ruší, pretože je v nemocnici.

Ešte pred pár dňami si užívala voľno aj vystúpenia. Pozrite sa TU na tie zábery!

Fanúšikom vysvetlil, čo sa stalo, speváčkin manžel a manažér Martin Michal (64). "Helenka skoro ráno spadla a udrela sa do hlavy. Zavolali sme záchranku, tá ju odviezla do nemocnice na vyšetrenie," povedal poobede.

Blesku správu o zranení potvrdila aj hovorkyňa stredočeskej záchranky.„Okolo 9.15 sme zasahovali v Řitke, u ženy ročník 1947, s pomliaždeným ramenom a chrbátom. Po ošetrení bola prevezená na ďalšie vyšetrenie do Ústrednej vojenskej nemocnice v Prahe,“ povedala Blesku Monika Nováková.

Z nemocnice ju čoskoro prepustili. Foto TU!

Helena Vondráčková v piatok ráno spadla doma v Řitke zo schodov, takže jej manžel privolal záchranku. Na jej facebookovom profile bola informácia, že speváčka si poranila hlavu. Záchranka ju odviezla do Ústrednej vojenskej nemocnice v Prahe, ako píše portál idnes.cz.

Podľa speváčkinho PR manažéra Luboša Procházku lekárska správa uvádza, Helena Vondráčková má okrem pomliaždenín zlomené rebro.

Našťastie hospitalitácia nebola potrebná, takže už v piatok poobede Helenu Vondráčkovú z nemocnice zase odviezli domov, kde sa bude liečiť. A nielen to! Už má odvážne plány.

Čo odkázala Helena Vondráčková? Čítajte ďalej!