Viac FOTO Meghan a jej otca nájdete TU!

Meghanin otec Thomas Markle (75) sa v médiách vyznamenal už viackrát. Život a súkromie svojej dcéry sa nehanbil preprať na verejnosti a vojvodkyňu často označil za chladnú, pre narušenie ich rodinných vzťahov.

Inak tomu nie je ani teraz, keď sa kráľovská rodina na čele s kráľovnou Alžbetou snaží vysporiadať s obrovskou krízou a škandálmi na kráľovskom dvore spojené s odchodom Meghan a Harryho. Thomas Markle sa rozhodol svoj názor na ich konanie zverejniť v televíznom dokumente stanice Chanel 5. Svoju dcéru Meghan priamo obvinil z toho, že zahodila to, o čom sníva takmer každé dievča a zapredala tento sen za peniaze.

Rovnako opísal aj správanie manželského páru ako trápne, zahanbujúce a ich konanie označil za premenu v stratené duše. Meghaninho otca najviac nahnevalo to, že mladý pár sa opovážil svojím správaním zvalcovať hodnotu a dôstojnosť monarchie a tradícií s ňou spojených. "Robia z kráľovskej rodiny obchoďák s korunou. Toto nie je dievča, ktoré som vychoval," uviedol v rozhovore.

Otec Meghan Markle znova neudržal jazyk.
Otec Meghan Markle znova neudržal jazyk.
Zdroj: Instagram

Po jeho ostrej kritike na margo Harryho a Meghan očakáva celý svet reakciu mladého páru. Keďže Meghan so svojím otcom po nepríjemných incidentoch prerušila kontakt a jediné, čo ich spája je súd, v ktorom vystupuje ako svedok, je otázne, či dvojica na túto ľadovú spŕšku odpovie alebo len podá trestné oznámenia. V dokumente mal totiž Meghanin otec prehovoriť aj o ich spoločnom živote, keď ju vychovával od 11 do 18 rokov.

Mohlo by vás zaujímať: