Desivá nehoda amerického herca sa stala po tom, čo pomáhal uviaznutému susedovi, ktorému sa pokazilo auto v blízkosti jeho sídla v Lake Tahoe. Pri odhŕňaní snehu počas snežnej kalamity, ktorá zasiahla USA pred pár týždňami, Rennera prešiel snehový pluh vážiaci niekoľko ton.

Fotografie Jeremyho Rennera po zranení nájdete v galérii »

Rennerovi zástupcovia uviedli, že utrpel vážne poranenia hrudníka a dojnej končatiny. Po operácii bol síce v kritickom, ale stabilizovanom stave. Zdroje teraz tvrdia, že Rennerove zranenia sú vážne a počas čakania na príchod pomoci „takmer vykrvácal“ a „takmer zomrel“. Renner si je údajne vedomý rozsahu svojich zranení a má pred sebou dlhú cestu k uzdraveniu - možno až dva roky.

Herec Jeremy Renner najnovšie pridal na svoj Instagram snímku, ktorá zobrazuje jeho dom v Tahoe. ,,Chýba mi moje šťastné miesto.“ Napísal.
Zdroj: instagram jeremyrenner

"Jeremy mal veľké bolesti a mal ťažkosti s dýchaním," povedal zdroj britského denníka. „Vedel, že je v zlom stave a že sa z toho možno nedostane.“ "Zatiaľ má za sebou dve operácie a pravdepodobne bude potrebovať ďalšie. "Lekári majú tendenciu odďaľovať operácie, aby poskytli čas na naštartovanie prirodzeného procesu hojenia tela. A to je tento prípad.“

Anketa
Máte radi filmy s Jeremym Rennerom?

Na povrch sa začali vynárať aj informácie, že jeho zdravotný stav a najmä dolná končatina sú v stave, keď nie je vylúčená ani amputácia.

Prečítajte si tiež: