Britská speváčka Adele si začiatkom roka kúpila luxusné sídlo za 58 miliónov dolárov v Beverly Hills, hviezdnej štvrti Los Angeles, ktorá je známa tým, že v nej bývajú svetoznáme celebrity.

V GALÉRII nájdete fotografie speváčkinej luxusnej vily >>>
Fanúšikov speváčky Adele vytočili šialené ceny lístkov na jej koncerty s názvom Víkend s Adele.
Zdroj: instagram @adele

Adele si nové bývanie kúpila od hviezdy filmov o boxerovi Rockym - Sylvestra Stalloneho (76). Dom, ktorý sa nachádza v North Beverly Parku, má rozlohu neuveriteľných 1 726 metrov štvorcových, má osem spální a dvanásť kúpeľní. Pôvodne nehnuteľnosť navrhol architekt Richard Landry, ktorý si vyslúžil povesť "kráľa megavíl". K ďalšiemu vybaveniu patrí posilňovňa, sauna, bazén, kino, bar a dva priľahlé domy pre hostí.

Adele svoj nový domov kúpila od herca Sylvestera Stallona
Zdroj: Shutterstock

Pôvodne Stallone ponúkal nehnuteľnosť za závratných 110 miliónov dolárov, ale nakoniec po niekoľkých mesiacoch bez žiadnej ponuky cenu musel znížiť.

Môže si Adele niečo také vôbec dovoliť?

Odhaduje sa, že Adele platí za nový "barák" 227 000 dolárov mesačne - vrátane dane z nehnuteľnosti a predpokladanej päťpercentnej úrokovej sadzby - čo je vysoká suma aj pre speváčku, ktorej čistý majetok sa odhaduje na 183 miliónov dolárov.

Speváčka Adele si kúpila novú vilu, ktorú ledva spláca
Zdroj: Westside Estate Agency

Tridsaťštyriročná Adele sa teraz možno viac ako kedykoľvek predtým teší na to, že jej odložená šou v Las Vegas, ktorá sa uskutoční v novembri v Caesarovom paláci, sa konečne rozbehne. Za jedno vystúpenie údajne zarobí 1 milión dolárov - čo by jej nepochybne pomohlo pri takýchto vysokých splátkach.

Adele s partnerom Rich Paulom pózujú pred ich novým domovom
Zdroj: Instagram/Adele

Prečítajte si tiež: