Smrť princeznej Diany († 36) zasiahla celý svet. Najviac však pochopiteľne jej dvoch synov. Britský princ Harry sa nikdy netajil tým, ako mu onen nešťastný incident zmenil život. Smrť jeho milovanej mamy mala byť aj dôvodom prečo neskoršie siahol po drogách a alkohole. Najnovšie sa vo svojej autobiografii s názvom Spare vyrozprával aj z toho, ako sa pomocou spirituálneho média pokúsil s mamou kontaktovať.

Na začiatku všetkého stojí incident, ktorý sa odohral v súkromí medzi Harrym a Meghan Markle. Spomínaný incident sa odohral v roku 2020, keď sa Harry a jeho manželka Meghan Markleová (41) rozhodli pokračovať v germánskej tradícii kráľovskej rodiny v otváraní darčekov na Štedrý deň, nie až ráno na Prvý sviatok vianočný, ako je tomu zvykom za veľkou mlákou.

Fotografie Harryho a Diany nájdete v galérii »

Meghan vtedy dala Harrymu darom ozdobu na vianočný stromček v tvare kráľovnej Alžbety II. († 96), ktorú kúpila v miestnom obchode. Harry vo svojej knihe Spare píše, že ozdôbka mala tvar kráľovninej tváre do písmena T.

Princ Harry sa pomocou spiritualistického média kontaktoval s mŕtvou matkou.
Zdroj: gettyimages

Keď sa ozdoba za nejasných okolností rozbila, Harry podľa jeho slov cítil niečo, čo nie je v poriadku. Na naliehanie priateľov nakoniec vyhľadal médium, ktoré mu pomohlo kontaktovať sa so svojou zosnulou mamou.

Anketa
Veríte na tvrdenia princa Harryho a odkazu princeznej Diany?

Stretnutie s médiom bolo pre Harryho veľmi tajomné. Podľa jeho slov sa dokázal spojiť s mamou a tá mu odkázala krásne slová. „Vaša matka je s vami... práve teraz,“ povedala mu vraj ona dáma a odkázala mu, že je na neho Diana veľmi hrdá – a podporuje ho, pretože „žije život, ktorý ona nemohla“. „Žijete život, ktorý pre vás vždy chcela," zneli slová podľa knihy Spare
princeznej Diany adresované Harrymu.

Prečítajte si tiež: