24-ročný syn slávneho „Terminátora“ už od minulého roka zvádza neľahký boj s morbídnou obezitou. Christopher sa za svoju postavu dlhé roky hanbil, vyhýbal sa sociálnym sieťam a aj v spoločnosti sa držal v ústraní. Minulý rok však nastal v jeho živote zlom. "Po promóciách si povedal, že chce žiť zdravší život a to aj dodržal," cituje Daily Mail  jeho známeho. 

JEHO BRUTÁLNU PREMENU NÁJDETE V GALÉRII.

Syn slávneho Terminátora na prekvapenie neschudol dodržiavaním prísnej diéty alebo za pomoci nejakej špeciálnej metódy, ako to majú v obľube hollywoodske celebrity. „Rozhodol sa, že schudne staromódnou cestou. Jednoducho začal cvičiť a vynechal zo svojho jedálnička nezdravé jedlá,“ dodal. Odpromovaného mladíka podporuje v chudnutí celá rodina na čele so samotným „Arniem“.

Christopher (vľavo) s bratom Patrickom

Arnold Schwarzenegger je rakúsko-americký herec, filmový producent, ktorý v rokoch 2003 - 2011 zastával úrad 38. guvernéra Kalifornie. S Mariou Shriverovou sa oženil v roku 1986, dvojica má spolu 4 deti. V roku 2011 podala Shiverová žiadosť o rozvod. Dôvodom bol Arnoldov mimomanželský románik s Mildred Patriciou Baenou, ktorá dvadsať rokov pracovala v ich dome. Z ich románika sa v roku 1977 narodil Arnoldov nemanželský syn Joseph Baen.

Prečítajte si aj: