FOTO, ako vyzerá Susan Boyle dnes, nájdete TU!

Hneď po skončení šou vydala svoj prvý album, ktorý sa stal najpredávanejším britským debutovým albumom všetkých čias. Za prvý rok si ako úspešná speváčka zarobila neuveriteľných 5 miliónov libier.

Prišla, zaspievala, zvíťazila. Susan Boyle v britskom Talente v roku 2009.
Zdroj: Profimedia

Od roku 2013 predala viac ako 19 miliónov albumov po celom svete, získala dve nominácie na cenu Grammy a spievala aj pred britskou panovníčkou, kráľovnou Alžbetou II. V roku 2015 oznámila, že sa chce naplno venovať rodine a svojim priateľom. Na pódiu sa objavila naposledy v roku 2019 v relácii Amerika hľadá talent. Potom sa po nej zľahla zem.

Po skončení šou navyše Susan diagnostikovali cukrovku, čo viedlo nakoniec k jej premene. Speváčka sa totiž musela vzdať svojich obľúbených sladkostí a výrazne schudla. Roky sa však na verejnosti neobjavovala - až doteraz.

Spevácky zázrak Susan Boyle.
Zdroj: British Got Talent

Dnes má Susan už 61 rokov a po štyroch rokoch sa objavila na verejnosti počas návštevy hotela Knock House v Mayo na západe Írska. Počas svojej návštevy ochotne zapózovala na fotografiách s miestnymi obyvateľmi, ktoré sa následne objavili na sociálnej sieti Instagram.

„Bolo nám nedávno potešením opäť privítať Susan Boyle v Knock House. Susan je báječná dáma a vždy radi vidíme, ako sa znova a znova vracia do hotela Knock House," uviedol manažment hotela k zverejnenej fotografii.

Anketa
Spoznali by ste slávnu speváčku aj dnes?

Na tej je Susan zmenená na nepoznanie. Napriek tomu, že má na sebe voľný kabát, vidieť, že radikálne schudla. Šedivé vlasy mala zafarbené nahnedo a spokojne sa usmievala. Je to jedna z mála fotografií speváčky v posledných rokoch, na ktorých vyzerá šťastná a spokojná.

Prečítajte si tiež: