Viac FOTO nájdete TU!

Gabrielle Carteris nie je len skvelá herečka, je aj inšpiráciou, ikonou a úspešnou podnikateľkou. Slávu, ktorú však získala vďaka seriálu Beverly Hills 90210 v 90. rokoch sa jej už prekonať nepodarilo a v našich končinách tak o nej už príliš nepočuť. Jej najznámejšou hereckou rolou bola teda Andrea Zuckerman počas prvých sezón televízneho seriálu.

Najznámejšia úloha v kultovom seriáli ju vyniesla do výšin.
Zdroj: Youtube/ Beverly Hills 90210

Na rozdiel od seriálovej Dony alebo Kelly však nepodľahla čaru mladosti vďaka plastickej chirurgii a rozhodla sa starnúť s noblesou. Od svojich kolegýň sa odlišuje aj spôsobom života. Gabrielle je od roku 1992 šťastne vydatá za svojho manžela Charlesa Isaaca, s ktorým má aj dve už dospelé deti dcéru Marlene Carteris a syna Ernesta J. Carterisa. Na vrásky a spokojný život má o to väčší nárok, že už sa niekoľko rokov pýši aj titulom babička.

Anketa
Spoznali by ste herečku aj dnes?

Napriek tomu, že sa na seba herečka stále podobá, na ulici by ste ju už pravdepodobne nespoznali. Gabrielle už roky uprednostňuje krátky zostrih a na jej tvári nechýbajú ani povestné okuliare, ktoré boli charakteristické aj pre jej seriálovú postavu. Čo poviete, spoznali by ste herečku aj dnes?

Zdroj: archív

Prečítajte si tiež: