Viac FOTO nájdete TU!

O strhujúcom príbehu lásky medzi Ludwigom a Sophie-Alexandrou sa hovorí od ich zasnúbenia vlani v auguste. Ludwig, najstarší syn princa Luitpolda a prapravnuk posledného bavorského kráľa Ludwiga III., uchvátil srdcia mnohých svojím nepopierateľným šarmom a kráľovským rodom. Jeho úžasná nevesta Sophie-Alexandra pochádza z holandsko-kanadskej rodiny, no narodila sa v Singapure, čo tomuto podmanivému spojeniu dodáva medzinárodný nádych.

Zdroj: Profimedia / ČTK

Princ Ludwig Bavorský, temperamentný 40-ročný muž, si vymenil sľuby so svojou krásnou nevestou Sophie-Alexandrou Evekink (32), študentkou kriminológie z Oxfordu, v nedeľu počas extravagantnej svadby v nádhernom Kostole svätého Kajetána v srdci nemeckého Mníchova. Sobáš páru sledovali stovky divákov, ktorých srdcia si nevesta získala nielen svojou krásou, ale aj inteligenciou a zmyslom pre spravodlivosť.

Zdroj: Sean Gallup

Nevesta bola oblečená v klasickej bielej róbe so zložitými kvetinovými detailmi na princeznovskej sukni a priehľadnými dlhými rukávmi, pričom stelesňovala eleganciu a pôvab. Dlhý závoj, ozdobený jemnými čipkovanými kvetmi, ktoré dokonale dopĺňali jej róbu, sa za ňou nenútene rozplýval. Aby zvýraznila svoju prirodzenú krásu, vlasy mala do polovice zdvihnuté s pôvabnými prstencovými kučerami, ktoré jej padali cez plecia, zatiaľ čo v jej kaderách sa trblietala oslnivá diamantová kvetinová čelenka. Nielen svadobnými šatami, ale celkovým vzhľadom pripomínala manželku princa Williama princeznú Kate.

Anketa
Podobá sa podľa vás Sophie na princeznú Kate?

Ludwigov otec nijako neskrýval nadšenie zo synovej nevesty. „Ludwig sa rozhodol dobre. Moja budúca nevesta je veľmi inteligentná a vzdelaná žena,“ uviedol princ Luitpold v rozhovore pre nemecký denník Bild. A veru, Sophie nie je len krásna, ale aj múdra. Vyštudovaný má bakalársky titul v odbore politológie a východoeurópske štúdiá a magisterský titul z Oxfordu, kde sa v súčasnosti snaží získať aj doktorát. Zameriava sa na spravodlivosť pre obete sexuálneho násilia. Predtým pracovala sedem rokov pre OSN.

Prečítajte si tiež: