Viac FOTO nájdete TU!

Aj milionárka Carmen vie stále prekvapiť. V novej epizóde reality šou "The Geissen" Carmen, Robert a ich dve dcéry zavítali do Londýna. V krčme si Geissovci dopriali aj kokteil s CBD, čo očividne nebol najlepší nápad. Účinok bol totiž obzvlášť viditeľný na milionárke Carmen.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/ClG0s_gKIgM/

Milionárka Carmen tak v novej epizóde ukázala aj svoju stránku, ktorú fanúšikovia doposiaľ nemali možnosť vidieť. A za všetko, ako inak, mohli mladé dcéry milionárov. Davina (19) a Shania Geiss (18) totiž nahovorili svojich rodičov, aby ich vzali do jedného z najluxusnejších barov v Londýne. Nemohli však tušiť, ako ich nápad nakoniec dopadne.

Milionárov totiž v bare upútala špecialita podniku v podobe drinku CBD. Carmen táto ponuka okamžite zaujala a neodolala pokušeniu nápoj ochutnať. Jej manžel Róbert bol spočiatku opatrnejší no nakoniec sa k manželke pridal. Aký bude mať drink vplyv na jeho manželku však nečakal.

Milionárov totiž v bare upútala špecialita podniku v podobe drinku CBD.
Zdroj: RTL+

„Všetko je to trochu strašidelné,“ poznamenal 58-ročný Róbert, ktorý však nechcel prísť o zábavu. Účinok nápoja nenechal na seba dlho čakať. "Mama a otec boli nejako úplne vyvrátení," poznamenala ich dcéra Shania.

A skutočne, takto Carmen jej fanúšikovia určite ešte nevideli. „Šialené, táto mágia CBD! Naozaj to trafili, ale myslím, že som dostal o niečo menej ako Carmen. Ale Carmen je super opitá,“ vysvetlil pobavený Róbert. Carmen mala však pre svoj stav pripravené vysvetlenie: "Myslím, že som sa sem už dostala stará," uškŕňala sa 57-ročná milionárka a celé to označila ako novú skúsenosť v jej ešte mladom živote.

Anketa
Myslíte si, že to Carmen prehnala?

Kým sa však situácia skutočne vyhrotila, Davina a Shania zatiahli za záchrannú brzdu a spolu s rodičmi, ktorí boli zjavne v dobrej nálade, opustili podnik. "Inak by to bolo ešte trápnejšie,“ povedali dievčatá po úlete svojich rodičov.

Prečítajte si tiež: