Herečku Angelinu Jolie po rozvode s Bradom Pittom (59) nevídali často v spoločnosti iných mužov. Najnovšie sa však povráva, že je jej novým zajačikom britský herec Paul Mescalo (26). Fanúšikovia ich spolu videli na káve v Londýne a údajne sa dvojica mala k sebe až až.

Najnovšie fotografie Angeliny Jolie nájdete v galérii »

Najnovšie snímky šikovných fotografov ukazujú, že jej zjavne nová spoločnosť veľmi prospieva a okrem vycibreného štýlu na nej vidieť aj iné zmeny. Inokedy vychudnutá hviezda momentálne pôsobí oveľa plnšie, čo si môžete všimnúť najmä na jej tvári.

Keď sa s dcérou Zaharou (17) vydala na nákupy na newyorskom Manhattane, zvolila dlhý čierny kabát a slnečné okuliare. V ruke si niesla značkovú kabelku z dielne Saint Laurent a ruka v ruke si spolu s dcérkou odkráčali spríjemniť spoločné chvíle.

Brad Pitt na Zlatých glóbusoch vyzeral dokonale. Nový účes, nová žena...
Zdroj: Instagram Golden Globes

Angelina nie je však jediná, komu drsný rozvod a oddelenie od Brada Pitta prospieva. Herec sa totiž najnovšie objavil v bulvárnych plátkoch v spoločnosti mladej milenky Indes de Ramos a podľa najnovších fotografií zo Zlatých glóbusov zmenil imidž. Nuž, pristane mu to tak či tak.

Mohlo by vás zaujímať: