Viac FOTO nájdete TU!

Taylor Lautner sa pred rokom zasnúbil s priateľkou, zdravotnou sestrou Taylor Dome, ktorá po svadbe prevzala jeho priezvisko, a tak sa obaja volajú úplne rovnako. „Bude to asi zaujímavé, po svadbe z nás vlastne bude tá istá osoba. Budeme to mať super jednoduché alebo super komplikované,“  uviedol nedávno v The Kelly Clarkson Show so smiechom sympatický herec, ktorý svojho času zlomil srdce nejednej fanúšičky.

TAYLOR LAUTNER ako vlkolak Jacob v Súmraku.
Zdroj: BONTON FILM

Dvojica svoju lásku spečatila manželským sľubom 11. novembra. Po svadbe si doprial zamilovaný pár aj romantiku v podobe medových týždňov.

Hviezda Súmraku Taylor Lautner a jeho mladá manželka Taylor si užívajú romantické medové týždne na plážach v Mexiku, kde dvojicu nasnímali fotografi. Taylor a Taylor sa ruka v ruke prechádzali po piesočnej pláži či veselo šantili vo vode.

Anketa
Páči sa vám Taylorova manželka?

24-ročná zdravotná sestrička Taylor tak na pláži predviedla svoju štíhlu postavu v plavkách. Filmový Jacob už síce nie je takým svalovcom ako počas nakrúcania, no je stále v dobrej forme. Čo poviete, pristane im to?

Prečítajte si aj: