Viac FOTO nájdete TU!

Čas plynie rýchlo a ak si stále myslíte, že Shiloh Jolie-Pitt je stále to malé dievčatko so strojčekom na zuby a chlapčenským strihom, ste na omyle. Roztomilé dievčatko má dnes už 16 rokov a je už takmer dospelé. A keďže už nie je potrebné, aby ju mama Angelina vodila za ruku, Shiloh si pred pár dňami vyrazila na nákupy sama. Tínedžerka, ktorú zvyčajne vídať na premiérach v sprievode svojej matky alebo súrodencov, sa zrejme rozhodla podniknúť tento výlet sama.

Shiloh Jolie Pitt a Angelina Jolie
Zdroj: Getty Images

Napriek slnečnému dňu mala oblečenú čiernu mikinu s kapucňou a čierne tepláky, a tvár si zakrývala čiernou maskou, aby nepútala pozornosť fotografov. To jej však, bohužiaľ, nevyšlo a na internete sa objavili jej nové fotografie. Z obchodu zamierila 16-ročná Shiloh na parkovisko, kde nastúpila do luxusného čierneho Audi a vyštartovala domov. A keďže jej rodina hladom rozhodne netrpí, je možné, že ide o jej prvé luxusné auto, ktoré dostala od svojich slávnych rodičov.

Angeline robil spoločnosť syn

Zatiaľ čo si Shiloh užívala nákupy osamote, podarilo sa fotografom nasnímať aj jej matku Angelinu Jolie. Tá si najskôr užila nákupy v Los Angeles po boku svojho syna Paxa a neskôr sa vybrala na večeru. Hoci sa v súvislosti s herečkou posledné roky hovorí hlavne o poruche príjmu potravy a psychických problémoch po rozvode s Bradom Pittom, Angelina pôsobila na nových záberoch spokojne, jej pleť žiarila a na lícach mala červeň.

Prečítajte si tiež: