Viac FOTO nájdete TU!

Sympatická blondínka Teddi Mellencamp, dcéra speváka a skladateľa Johna Mellencampa, je americká televízna osobnosť, hviezda reality a moderátorka podcastov. Objavila sa ako hlavná postava v ôsmej, deviatej a desiatej sérii populárnej reality šou o živote Skutočných manželiek z Beverly Hills.

Minulý rok v marci prezradila, že jej diagnostikovali rakovinu kože po tom, čo si jej priateľ Kyle Richards všimol škvrny na jej chrbte a okamžite ju vzal k lekárovi. V decembri následne podstúpila chirurgický zákrok, počas ktorého jej úspešne odstránili 12 melanómov na zadnej strane ramena a tri lymfatické uzliny. Bohužiaľ, tým jej boj so zákernou chorobou neskončil.

V uplynulých dňoch sa znova prostredníctvom sociálnej siete Instagram prihovorila svojim fanúšikom a oznámila, že počas kontroly u lekára jej objavili ďalšie tri melanómy. „Išla som na pravidelnú 4 - 6-týždňovú prehliadku a moji lekári považovali za nutné vykonať biopsiu na troch nových miestach." Navyše musela podstúpiť aj biopsiu hrčky, ktorú si nahmatala na krku. "Dotkla som sa toho miesta najmenej 303 ráz. V deň schôdzky som predpokladala, že to nič nebude, ale ultrazvuk vyšiel nejasne," dodala vo svojom príspevku. Aby zvýšila povedomie o rakovine kože, rozhodla sa fanúšikom ukázať, ako vyzerá jej telo po zákrokoch. Na sociálnej sieti zverejnila fotografie jaziev aj hrčky, ktorú si našla na krku.

Lekár jej dal na výber dve možnosti: biopsiu ihlou alebo si dať podozrivý útvar úplne vyrezať. „Snažím sa však zostať pozitívna,“ dodala s tým, že dúfa, že jej verejné zdieľanie zdravotného stavu môže inšpirovať jej fanúšikov, aby sa aj oni začali trošku viac sledovať. „Ak to zachráni čo i len jedného človeka pred tým, čím prechádzam ja, stojí to za to,“ dodala.

Prečítajte si tiež: